آزمایشات هات تپ

آزمایشات هات تپ

بازیابی مغناطیسی تراشه‌های برش

بعد از اتمام فرایند هات‌تپ، ابزار بازیابی مغناطیسی به ولو نصب شده و ولو باز می‌شود. مگنت در پشت ولو و پایین خط لوله، در جایی که مناسب نشستن تراشه است مستقر می‌شود. چون برخی از ابزارهای جریان از اجزاء مغناطیسی برای تسهیل اندازه‌گیری جریان استفاده می‌کنند، خارج کردن تراشه‌ها از خط بسیار مهم است. مگنت سپس به بالای ولو عقب‌نشینی می‌کند و ولو بسته می‌شود.

 

 

 

شرح عملیات هات‌تپ

هات‌تپ یا انشعاب تحت فشار، روشی برای انشعاب و ایجاد یک اتصال جدید روی خطوط لوله موجود بشمار می‌رود، به‌طوری که حین انجام عملیات نیازی به هیچ گونه تعطیلی یا فشار‌زدایی از خط لوله نباشد. بنابراین در این عملیات نیازی به خاموشی خط لوله اصلی نیست. تجهیزات ما قابلیت انجام عملیات هات‌تپ روی انواع خطوط لوله حاوی سیالات مختلف از جمله هیدروکربن‌ها، گازهای طبیعی، آب، بخار و نفت را دارا هستند.

قابلیت‌ها:

  • هات‌تپ زاویه‌دار: ما می‌توانیم روی خطوط لوله یا مخازنی که فاقد زاویه عمود با دستگاه هات‌تپ می‌باشند، عملیات انجام دهیم.
  • هات‌تپ روی فلنج‌های کور و مخازن با دیواره سنگین.
  • هات‌تپ روی لوله‌هایی با جنس غیر از کربن استیل از جمله خطوط لوله سیمانی، چدن، فولاد ضد زنگ و سیار آلیاژهای آن، پلاستیک و فایبرگلاس.
  • عملیات هات‌تپ در جایی که جوشکاری امکان‌پذیر نیست: ما می‌توانیم با طراحی و ساخت اتصالات مکانیکی، جوشکاری را از فرایند حذف کنیم.

مهندسان خبره و آموزش‌دیده‌ی ما با بکار گرفتن دستورالعمل‌های متعدد، راهکاری بهینه و مناسب نیاز شما را یافته و با انتقال آن به واحدهای عملیاتی، بالاترین سطح از خدمات را به شما ارائه دهند.

irhottap.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *